خبرهای سایت

اطلاعيه سخنراني علمي

اطلاعيه سخنراني علمي

از امیر جهانگرد رفسنجانی در
Number of replies: 1
به اطلاع مي رساند، دكتر مسعود آگاه ، عضو هيئت علمي موسسه فناوري ويرجينيا (VirginiaTech) و مدير آزمايشگاه سيستم‌هاي میکروالکترومکانیکی(MEMS) اين موسسه، هفته آينده مهمان دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه يزد خواهند بود و انشاالله روز سه شنبه 9 دیماه ساعت 15، در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه، ارائه‌اي در مورد تلفیق میکروماشین ها و نانوفناوری و كاربردهاي آن درعلوم مهندسي و پزشكي خواهند داشت.
 از همكاران گرامي و دانشجویان جهت شركت در اين جلسه دعوت به عمل مي آيد. 

بيوگرافي:
دکتر مسعود آگاه
دكتر مسعود آگاه (متولد 1353- مشهد) در سال 1371 با كسب رتبه اول كنكور سراسري در رشته مهندسي برق- الكترونيك دانشگاه صنعتي شريف پذيرفته شد و مدارك كارشناسي و كارشناسي ارشد الكترونيك خود را به ترتيب در سالهاي 1375 و 1377 از اين دانشگاه اخذ نمود.
 از افتخارات و اقدامات او در اين دوره مي توان به موارد زير اشاره كرد:
- رتبه دوم اولين المپياد دانشجويي مهندسي برق(1375)
- رتبه سوم كنكور كارشناسي ارشد مهندسي برق (1375)
- دبير اولین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی برق ایران (1377)
- عضو هيئت موسس و اولين رئيس سازمان علمی دانشجویی مهندسی برق ایران
- دانشجوي نمونه كشوري (1377)

وي در سال 2005 موفق به اخذ دكتراي الكترونيك از دانشگاه ميشيگان گرديد و در حال حاضر دانشيار موسسه فناوري ويرجينيا (VirginiaTech) و مدير آزمايشگاه سيستم‌هاي میکروالکترومکانیکی (MEMS) در اين موسسه است. زمينه هاي تحقيقاتي فعلي وي كاربرد سيستم‌هاي ميكروالكترومكانيكي براي تشخيص سلول‌هاي سرطاني و گازهاي شيميايي است.
In reply to امیر جهانگرد رفسنجانی

در پاسخ به: اطلاعيه سخنراني علمي

از امیر جهانگرد رفسنجانی در

با سلام

به اطلاع می رساند که زمان و مکان سخنرانی سه شنبه 9 دیماه ساعت 15 در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صحیح است و موضوع ارائه هم «تلفیق میکروماشین ها و نانوفناوری و كاربردهاي آن درعلوم مهندسي و پزشكي» می باشد که در اطلاعیه اصلی اصلاح شد.

با تشکر